audio
wersje językowe PL EN DE
Your Jumbo Logistics
O firmie

Szybki rozwój branży TSL, który nastąpił po 1989 roku, pozwolił na wyłonienie - spośród licznej grupy przewoźników - kilku liderów, wśród których znajduje się Maszoński Logistic. Od samego początku, misją firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług, kreowanie nowych i skuteczniejszych rozwiązań transportowych, które stanowią o pełnej satysfakcji naszych Klientów.Optymalizacja procesów logistycznych, profesjonalizm
i twórcze działania naszych pracowników to czynniki, które wyróżniają nas i decydują o naszej pozycji w branży.
Firma rozpoczęła działalność w 1996 roku. Początkowo specjalizowała się w przewozach krajowych a z czasem poszerzyła ofertę o transport międzynarodowy. Wraz ze zmianą specjalizacji na przewozy wielko kubaturowe rozpoczęła dynamiczną wymianę parku maszynowego.

Dbałość o unowocześnienie taboru jest istotnym elementem polityki firmy do dziś. Ciągły rozwój firmy jest możliwy dzięki wysokiej jakości oferowanych usług i profesjonalizmowi zespołu. Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że od 2003 roku Maszoński Logistic stworzył grupę logistyczną MTS.
W jej skład wchodzą starannie dobrani przewoźnicy, którzy świadczą wysokiej jakości usługi, gwarantowane przez naszą firmę.


Firma - świadcząc usługi transportowe, w krótkim czasie zdobyła uznanie oraz renomę na polskim i zagranicznym rynku. Znacznie poszerzyła grono klientów i liczbę zleceń. Obecnie obsługuje wielu dużych europejskich producentów o zróżnicowanych potrzebach transportowo-spedycyjnych, dopasowując kształt usług do konkretnych wymagań Klienta.
Kierunki świadczonych usług w zakresie transportu międzynarodowego to kraje Europy Zachodniej, Północnej
i Południowej, min. Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Włochy, Holandia, Szwajcaria i Belgia.

Dziś flota liczy ponad 280 nowoczesnych samochodów spełniających wszelkie wymagane normy. Tabor obsługiwany jest przez odpowiednio przygotowanych kierowców, posiadających niezbędne uprawnienia. Nad stanem technicznym pojazdów czuwa 10 wykwalifikowanych mechaników.Do dyspozycji Klienta oddajemy zespół 40 pracowników biurowych, gotowych dostarczyć sprawdzonych rozwiązań transportowych. Rozbudowujemy swoje zaplecze - po przenosinach biur do nowej, przestronnej siedziby nadeszła pora na otwarcie w październiku 2011 roku nowoczesnej bazy serwisowej wraz z myjnią.

Posiadamy również powierzchnie magazynowe, które intensywnie rozbudowujemy i tworzymy magazyny wysokiego składowania.


MASZOŃSKI LOGISTIC Sp z o.o. Sp. k., ul. Lipowa 27, 69-200 Sulęcin, tel. (095) 755 90 98, tel./fax (095) 755 30 25, e-mail: info@maszonski.com